Воротник розповів, як Моня-Пупс та Одар обіцяли йому манну небесну за кістку в горлі - "Антенну"

Воротник розповів, як Моня-Пупс та Одар обіцяли йому манну небесну за кістку в горлі -  "Антенну" Депутат Черкаської міської ради Валерій Воротник виклав на своїй сторінці на «Фейсбуці» історію про те, як Бродський з Одаричем хотіли купити в нього телеканал «Антенна». Зворушлива історія ...

- Фактично з 2006 року я знайом з Одаричем, - пише Воротник. - Хоча раніш бачив його, навіть пам'ятаю по навколополітичній тусні наприкінці 80-х біла спілка письменників на Банковій. В 2006-му році був створений телеканал Антена. Після того як Одарич став вперше міським головою, я почав отримувати пропозиції продати йому телеканал. Точніш не йому, а бродськом. Навіть неодноразово зустрічався з ним в Київі. Позбавлятися тв та газети я не хотів. Шукав партнерів. Бо той що разом зі мною реєстрував Антену-плюс виявився звичайним шахраєм, що кинув мене на гроші і я був змушений купувати обладнння, шукати гроші в той період поки канал був збитковим самотужки. Тому і шукав партнерів, що здатні профінансувати розвиток телеканалу. Бродський намалювався першим. Але навіть після першого спілкування віч-на-віч я зрозумів як за десять хвилин люди з космополітів перетворюються на антисемитів...
Перемовини я спочатку вів з бродським безпосередньо. Бо Одарич нічого не вирішував. Сам моня мені про це неоднозначно натякнув. Мовляв, що скажу, то й зробить. Потім дехто Орест Сохар. Людина, яка у Бродського була на підхваті в напрямку піару. Він же й керував компаніями Одарича в Черкасах, залишаючись в тіні. Потім кілька разів з пропозицією на мене виходив безпосередньо Одарич. Після чергової він ображений моєю відмовою заявив, що я в нього гроші вимагав Ну такий собі рекетир:-):-):-). Тоді я зрозумів, що ц цими людьми робити щось спільно неможливо. Це банальні шахраї. Потім, вже скоріш для забаганки я підтримував з ними контакт. Така собі гра - телеканал та газета щимить Одара та витирає ноги від великого генія Моні, а я спокійно спілкуюся з Сохаром на різні теми, в тому числі і політичні. В 2009-му році Антена стала разом зі мною та Мамалигою їм кісткою в горлянці. І тоді стався замах на життя. Про це написано чимало і чимало я розповідав про свої стосунки з Бродським, якого вважаю причетним до замаху на моє життя. Потім вибори, вкрадені у нашої команди голоси і два мандати депутатів міськради. 2010-го я захворів. Згодом лікарі розповіли мені дещо, що позбавило мрій про майбутнє. Я почав позбуватися зайвої і вже не потрібної власності. Перемовини вів все той же Сохар та Коля Мірза. Але суто концептуально. Не більш. Я відповідав на їх питання і все. А тим часом відчуваючі мою неспроможність боротися, Серьожа, лицимір та блюзнір почав наступ в судах. Їх мета була знищення будь-якою ціною Антени. Не вийшло. Після останнього зимового наїзду Одар получив обратку. Адекватну. А тут мені ще Бог допоміг позбавитися від проблем зі своїм здоров'ям та знов з новою силою взятися за визволення Черкас від цих ублюдків.
Останній раз схлиснувся з Сохаром кілька днів тому, побачивши його коментарі під постом про публікацію в топ -новинах УП по О.Сисоєву. А потім ще й кілька не дуже толерантних висловів на форумі УП, Та й зрозумів, що за організацією травлі Сисоєвої стоїть команда Бродського, а саме Сохар. Хоча для тих хто не дуже в темі нагадаю, що на колишню дружину Сохара записана ТРК Вікка. Зараз Сохар веде піар-війну з Тулубом та тими, хто підтримав вигнання Одара з міста. До травня він працюва керівником телеканалу Хокей, що належить зараз опальному але все ще близькому партнеру Бродського Борі Колеснікову (хугдай-міністр інфраструктури, вже екс)
А от сьогодні читаю вже фрагменти свого приватного листування з Сохаром:-) Хоча зовсім не розумію, мету цього. Вочевидь, хлопчина вигріб від босів за провал піаракції та за те, що засвітився та підставив хозяїв.
Та тут ще Моню щимити АП почало. Невже зіграла свою роль звернення Черкаської міськради до Президента з вимогою його звільнення?:-)
Що хотів Сохар? Чи я не маю права вільно розпоряжатися своєю власністтю, в томумчислі інтелектуальною? Ці хлопці не вміють програвати, не вміють тримати удар, і попри все бояться стати як всі - без захмарного даху та вседозволеності, бояться відповісти за свої злочини. Бо вони і є ублюдками, про яких так голосно верещав дехто на прізвисько Моня-Пупс ( відомий терпіла в середовищі київських бандитів), імяких він хотів недопустити до влади.
Отакі роздуми. Є питання -задавайте. Але тут і публічно, Бо приховувати мені нічого.
05.09.2013 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter