Дякуємо Тобі, великий Кім Ір Сен...Сивочолі корсунські ветерани "лизнули" Тулуба в "мудрість" та "високий професіоналізм"

Дякуємо Тобі, великий Кім Ір Сен...Сивочолі корсунські ветерани "лизнули" Тулуба в "мудрість" та "високий професіоналізм" Чергову подяку в стилі «вчимося в Кім Ір Сена» на адресу Героя всієї Черкащини отримали в облдержадміністрації. Сивочолі ветерани подякували Сергію Борисовичу за відродження історичних пам`яток в області. Вражунню ветеранів від «кардинальних змін сьогодення» не має меж...
На адресу голови Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Тулуба надійшов лист-подяка від голови Корсунь-Шевченківської районної ради організації ветеранів України Семена Побірченка, повідомляють у Черкаській ОДА. У листі висловлено вдячність групи ветеранів війни та праці за піклування про долю рідного краю та відродження історичних пам’яток у області.
«В рамках відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років актив Корсунь-Шевченківської районної ради організації ветеранів України, за сприяння голови Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації, з туристичним візитом завітали до міста Канева. Для нас, сивочолих ветеранів, така мандрівка – як святість. Ми, як ніхто інший, знаємо, що українці повинні йти до Канева за покликом душі, щоб поклонитися, віддати шану Кобзареві й виконати свій обов’язок громадянина, адже життя без цілі немає змісту. На Чернечій горі нашу делегацію радо зустріли міський голова Віктор Ніколенко, голови Канівської міської та районної ветеранських організацій Василь Тулін та Віктор Дорошенко. В ході зустрічі ми відвідали музеї Т.Г.Шевченка і Бойової слави, могилу Аркадія Гайдара та інші історичні місця. Згадали ті повоєнні роки, в часи розрухи і були вражені кардинальним змінам сьогодення. Ви доклали багато зусиль для розбудови Черкащини, зокрема і міста Канева.
Хочемо Вам подякувати за неоціненний внесок у відбудову історичних пам’яток та в цілому всієї Черкащини, постійну турботу і соціальний захист ветеранів війни.
Нехай Ваша невичерпна енергія допоможе Вам творити добрі справи, а високий професіоналізм і мудрість створять впевнену перспективу процвітання Шевченкового краю».
28.08.2013 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter