Жуковська: Незалежність для мене? Це - повага до права на захист власних переконань іншими людьми

Жуковська: Незалежність для мене? Це - повага до права на захист власних переконань іншими людьмиЗахмарний пафос з приводу Дня Незалежності вийшов з-під «клави» почесного президента ПАТ «Азот» Валентини Жуковської. Ось уривки з двох останніх постів Валентини Борисівни, які відкривають нам душу щирої українки, великого мецената й полум`яного патріота...

Цьогорічне свято «День Незалежності» було одним із найбільш насичених за останні роки. Приємно, що відсвяткували ми його не звичайним покладанням квітів чи патріотичними співами (хоч і це було). Ми відсвяткували 22 річницю Дня Незалежності України, відкриваючи черговий дитячий майданчик у Черкасах та закриваючи роботу табору «Велика гра» у цьому році. Було море позитивних емоцій, багато цікавого спілкування (іноді не простого). Але що головне – було багато дитячих посмішок, вдячних рукостискань, обіцянок про спільну роботу.
...я побачила, що наша держава – справді Незалежна, а наші громадяни – свідомі українці. Тому ще раз хочу сказати – Слава Україні!
.......

Дорогі друзі!
Вітаю усіх із Днем державної Незалежності України. Всі ми, хто називає себе українцем, пам’ятає і любить свою історію, культуру, мову є авторами цієї Незалежності.
Але що таке Незалежність для мене? Це можливість вільно висловлювати свої думки, захищати свої переконання, а також повага до такої ж можливості інших людей.
Я хочу побажати, щоби з кожним роком наша держава ставала міцнішою, наше суспільство – мудрішим, а кожен громадянин – незалежнішим від стереотипів.
Слава Україні!

Від Провінції: нагадаємо, що найбільш яскраво вміння Валентини Борисівни поважати право на захист власних переконань іншими людьми було продемонстровано у жовтні-листопаді 2012 року, коли Валентина Борисівна програла вибори до Верховної Ради по 194 ОВО. У результаті Черкаси досі не мають своїх нардепів у парламенті ( а Зубик? Гусари, замовкніть!!).
27.08.2013 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter