Ніхто її не любить так, як я...На честь 22-ї річниці Незалежності Білоусов написав про різні "любові" до України

Ніхто її не любить так, як я...На честь 22-ї річниці Незалежності Білоусов написав про різні "любові" до України Пафосною філіпікою про різні «любові» відзначив в.о. мера Черкас Віктор Білоусов 22-річницю незалежності України. Білоусов вважає, що є такі, хто любить Україну на мітингах, хтось – у піснях. А він «любить Україну» щоденною наполегливою працею.
З 16 серпня оперативна щожденна інформацію про ситуацію в Черкасах на офіційному сайті міськради Черкас не оприлюднюється. Малоймовірно, що вона змінилася в кращий чи гірший бік. Результат любові Білоусова до Черкас, як частини України, можна побачити тут...


«Напередодні цього визначного державного свята кожен з нас має визначити, що ж воно значить для кожного з нас.
Для мене, як для громадянина України, як для патріота своєї країни, День Незалежності – це , насамперед, нова віха в історії нашої держави, нові можливості для того, аби кожен з нас довів свою любов до Батьківщини. А поняття «любов до України» у кожного теж своє. Хтось висловлює цю любов на мітингах, іншими публічними засобами, хтось – пише вірші чи пісні,присвячені Україні.
Для мене любов до рідної країни – це щоденна наполеглива праця. Це робота на благо української громади, громади нашого міста, праця, яка робить наше місто, а відтак усю країну кращою, квітучішою, комфортнішою для проживання, такою, якою будуть пишатися наші діти,і всі наступні покоління. Тож цього дня замало лише самих зізнань у любові до Батьківщини, бо разом з палкими словами патріотизму ми маємо сказати, що кожен з нас зробив для підкріплення цих слів.
Вітаю вас, шановні черкащани, і ваші родини з Днем Незалежності України! Хай це свято об’єднає наші зусилля для кращого майбутнього нашої держави!
Міцного Вам здоров’я, добра і затишку в кожну родину! Зі святом!

В.о. міського голови Черкас, секретар міської ради Віктор Білоусов.
27.08.2013 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter