Депутат міської ради від «Вільних демократів» Андрій Більда вважає, що нові керманичі Черкас безбожно тирять ідеї Одарича

Депутат міської ради від «Вільних демократів» Андрій Більда вважає, що нові керманичі Черкас безбожно тирять ідеї Одарича«Нова влада» в Черкасах копіює усе, що було започатковане командою Сергія Одарича. Адже власних цікавий ідей у них вочевидь бракує. Це проявилось і в організації та проведенні Дня Незалежності в Черкасах. Так вважає депутат міської ради від «Вільних демократів» Андрій Більда.

Нагадаємо, що на День Незалежності у Черкасах, окрім різноманітних шоу, конкурсів та виставок, заплановано ще й фестивалі «Древляндія» та «Черкаська смакота».
Ідея проводити у Черкасах фестиваль «Древляндія» належить Сергію Одаричу. Її організовували у місті чотири рази. Тематика була різноманітна. Чимало скульптур з’явилися у паркових зонах, деякі прикрашають територію міського зоопарку. Цього року «нова влада», яка здебільшого раніше критикувала проведення фестивалів, продовжила втілювати у життя ідею Сергія Одарича.

- Фестиваль «Черкаська смакота» - це теж ідея нашої команди. Щороку ми втілювали її в життя в Долині троянд. Нові керманичі так само не відмовилися від цього. І на День Незалежності в Черкасах проведуть «Древляндію» і «Черкаську смакоту». Значить, усе, що ми робили протягом останніх років, ми робили правильно і рухалися у вірному напрямку, - говорить Андрій Більда.

Цього року «нова влада» запозичила ще одну ідею команди Одарича – це заходи зі згуртування черкасців. 24 серпня планується проведення проекту «Жовто-блакитні мої кольори», під час якого кожен може долучитися до намалювання прапору України.

Подібні проекти постійно відбувались у Черкасах останні кілька років. Чого вартувало відзначення Дня Незалежності два роки тому, коли в Долині троянд десятки тисяч черкасців гуртом співали українські пісні, а наприкінці усі разом заспівали гімн України. Або, приміром, проект «Фейсвол», який об'єднав тисячі черкасців.

- Наші ідеї продовжують втілюватися у життя в Черкасах. Радий, що нам вдалося встановити планку. І тепер, хто б не керував містом, він вимушений досягати рівня, встановленого нашою командою, - зазначив Андрій Більда.

Сайт ПВД
22.08.2013 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter