Адвокат Кудрявцев радіє, що "Боря-бордюр" забезпечив його клієнтурою на наступний рік

Адвокат Кудрявцев радіє, що "Боря-бордюр" забезпечив його клієнтурою на наступний рікЕкс-керуючий справами Черкаського МВК Микола Кудрявцев прогнозує, що весною наступного року до нього як до адвоката звертатимуться чимало черкаських водіїв, які розіб’ють свої автівки на щойно відремонтованих вулицях Благовісна та Ільїна. Хоча за логікою цього б не мало бути. Про це Микола Кудрявцев повідомив під час ефіру на телекомпанії «Вікка», інформує прес-служба ПВД.

- Нині ми стаємо свідками того, що «нова влада» «по живому» відриває бордюри на вулиці Ільїна і Благовісній, де минулого року уклали ЩМА. Між бордюрами і асфальтом утворюються тріщини. Туди потраплятиме вода, яка розриватиме асфальт,- говорить Микола Кудрявцев.

На його думку, спочатку треба було думати, а вже потім робити. Він упевнений, що перевірка прокуратури покаже, хто винний у цій ситуації. Що більше того правоохоронці мають з`ясувати, що краще для міста: укладене ЩМА, бордюри, які вищі за рівень асфальту чи відірвані «по живому» разом із покриттям бордюри?
20.08.2013 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter