Одарич вважає, що після тарифного рішення Київського Апеляційного суду Білоусов повинен накивати п`ятами з мерського крісла

Одарич вважає, що після тарифного рішення Київського Апеляційного суду Білоусов повинен накивати п`ятами з мерського крісла     На своїй сторінці у Фейсбуці Сергій Одарич привітав Білоусова з "перемогою" в питанні неперерахунку тарифів:
"Вітаю Віктора Білоусова з першою корисною справою, зробленою для Черкас. Завдяки наполегливій роботі Віктору Федоровичу таки вдалося виграти апеляцію у прокуратури щодо перерахунку тарифів на послуги СУБів. Київський апеляційний адміністративний суд поставив крапку в цій історії - тарифи перерахунку не підлягають. Прокуратурі відмовлено повністю. Перше таке рішення ухвалено щодо СУБ "Митниця", решта - на підході.
Щоправда, виникає інша колізія. Адже "неперерахунок тарифів" був однією з головних підстав для моєї відставки. До речі, саме Білоусов ледь не на кожній сесії піднімав це питання. Тепер, відповідно до рішення суду, яке набуло законної сили, виявляється, що міський голова діяв абсолютно правильно і законно. За що ж його звільнили?"
14.08.2013 14:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter