Екс-голова Черкаської облради Гресь: якщо владі "Фрезеніус" не по кишені, навіщо Тулуб його помпезно, типу, "відкривав", коли центр вже кілька місяців працював?

Екс-голова Черкаської облради Гресь: якщо владі "Фрезеніус" не по кишені, навіщо Тулуб його помпезно, типу, "відкривав", коли центр вже кілька місяців працював?Екс-голова Черкаської обласної ради Володимир Гресь вважає, що не було жодної необхідності позбавляти фінансування черкаський приватний медичний центр «Фрезеніус» і провокувати протести пацієнтів, які, налякані перспективою переведення на лікування у державні лікарні, вийшли перекривати черкаські вулиці.
«Так вийшло, що, будучи головою Черкаської обласної ради, я двічі перерізав стрічку на відкритті цього центру. Спочатку з губернатором Олександром Черевком при справжньому відкритті, а потім з губернатором Сергієм Тулубом при організованому відкритті для піару. То в мене запитання, якщо нинішній владі цей центр не по кишені, то навіщо вона його помпезно, типу, відкривала, коли він вже кілька місяців працював? Бо це справді потрібний об’єкт, чи не так? Бо він справді надає якісні послуги, які дозволяють фактично приреченим хворим на ниркову недостатність повноцінно жити. І якщо ці послуги навіть і дорожчі, то держава, обласна влада має передусім дбати про інтереси громадян, бо від того, як надається послуга гемодіалізу, в буквальному розумінні цього слова залежить їхнє життя. Та, зрештою, не про такі вже непідйомні суми в цьому випадку йдеться. На вертолітні майданчики більше викидається. Правда, там дбають про інтереси можновладців, а не простої громади, тому ті витрати для нинішньої владної команди пріорітетніші», - наголосив Гресь.
20.03.2012 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter