Одарич: У Черкаській міськраді регіонали та бютівці слухняно голосують разом

Одарич: У Черкаській міськраді регіонали та бютівці слухняно голосують разомСергій Одарич прогнозує, що восени провладна коаліція у Черкаській міській раді, яка складається переважно із депутатів Партії регіонів і «Батьківщини», розвалиться. Причина тому – відхід депутатів-бютівців. Про це він повідомив під час прямого ефіру на телекомпанії «ВІККА», інформують у прес-службі ПВД.

За словами Сергія Одарича, посади у «новій владі» вже закінчилися, земельні питання розглядати не можна у зв’язку із тим, що президент наклав вето на один із законів, за яким заборонено виділяти земельні ділянки без наявності детального плану забудови територій. Тому утримувати депутатську коаліцію не буде чим.

-Більше того, після того, як у квітня після моєї відставки була утворена коаліція у складі БЮТу і Партії регіонів, чимало людей в Черкасах почали вважати, що депутати міської ради від «Батьківщини» працюють з Партією регіонів, працюють на губернатора Тулуба. А скоро вибори. Тому бютівцям треба вирішувати: або вони в коаліції з Партією регіонів, або мають з неї вийти. Їм треба йти до виборців і говорити, що вони в опозиції. А в той же час вони слухняно на сесіях голосують разом з Партією регіонів, - говорить Сергій Одарич.

Тож, на його переконання, губернатор Сергій Тулуб, розуміючи хиткість такої коаліції, шукає можливостей компенсувати відхід БЮТу за рахунок вільних демократів. Майже два місяці Сергій Борисович під різними приводами шукав зустрічі із депутатами з фракції ПВД. Одна з таких зустрічей відбулася минулого тижня. Саме тоді до губернатора сходили кілька депутатів від Вільних демократів.

-Реально у нас трьох депутатів у фракції по бізнесу так задавили, що вони змушені ходити на сесії і голосувати по деяких питаннях. На зустріч ми делегували кількох депутатів, щоб послухати, яку локшину вішатиме Сергій Тулуб. Виявляється, фантазії у нього не багато. Говорили про те, що за своїми повноваженнями губернатор вирішити не може. Зустріч була ні про що. Жалюгідне явище, скажу я вам, - резюмував Сергій Одарич.
08.08.2013 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter