Сатира по-тулубівськи: Про "відрижку вузьколобих поглядів політичного паралітика" Томенка

Сатира по-тулубівськи: Про "відрижку вузьколобих поглядів політичного паралітика" Томенка На офіційному сайті Черкаської обласної організації Партії регіонів з`явився матеріал про "блудного сина" Черкащини, нардепа Миколу Томенка. Автор матеріалу, Георгій Мазур, не шкодує епітетів на адресу «політичного паралітика».

Коли полуда впаде з очей Миколи Томенка, то, можливо, він урешті-решт побачить світло після звичної для себе глибокої опозиційної темряви. І тоді в цьому прозрінні станеться нечуване диво: сліпому блудному сину з Черкащини відкриється світ. Світ, в якому вже багато зроблено і щоденно робиться на його рідній землі для гідного пошанування найвидатнішого українця – Тараса Шевченка.
До речі, реально зроблено те, на що не спромігся в помаранчевому й білосердешному уряді його тодішній гуманітарний віце-прем’єр Микола Томенко зі своїми любими друзями. Навіть музей Шевченка в Каневі, духовному серці України, той «патріотичний» уряд не відремонтував. Однак скільки було галасу й істерики того ж таки М.Томенка, коли вже в перший рік владної команди Віктора Януковича цей музей постав для всього світу в новій іпостасі європейського, а не провінційного, культурно-освітнього, науково-дослідного закладу, справжнім Домом Муз Тараса Шевченка. І відразу за ним постали нижній парк біля підніжжя Тарасової (Чернечої) гори та відреставрована могила Шевченка, останні будівельні роботи на якій проводилися ще минулого століття, у 39 році, та інші оновлені шевченківські об’єкти.
І після того, що Томенко не зробив для пам’яті Тараса і що зробила обласна влада, очолювана Сергієм Тулубом, у цього нардепа ще повертається язик цвірінькати зі свого столичного дупла про те, що в Черкаській «області ніхто не готується до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка». Але якби шановний пан-патріот М.Томенко брав хоча б якусь посильну участь у заходах з підготовки до славетного ювілею, то він знав би що і де робиться для цього.
А так, як завжди: хтось до нього, бачите, як до народного депутата України звернувся, десь він щось сам вичитав у мас-медіа. Окрім того, багатюща фантазія Миколи Томенка ще щось нашептала його свідомості, а вже та щедро розродилася словесним потоком очевидної брехні. І ось маємо вже інформаційний привід для дешевого піару.
А те, що врятовані обласною владою від цілковитого руйнування й капітально відбудовані – в буквальному сенсі з руїн – річкові вокзали Черкас, Канева, Чигирина (Адамівка), є, за словами М. Томенка, даремною справою для розвитку туризму, то це, даруйте, – бачення не політичного діяча, а відрижка вузьколобих поглядів політичного паралітика.
08.08.2013 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter