Одарич: Чому Білоусов і Ко скасували земельні аукціони? Бо ці гроші підуть у чиїсь кишені

Одарич: Чому Білоусов і Ко скасували земельні аукціони? Бо ці гроші підуть у чиїсь кишеніДепутатам Черкаської міської ради і виконкому варто зосередитися на тому, щоб віднайти 24 млн грн, а не банально їх скоротити в бюджеті розвитку. Так вважає екс-мер Черкас Сергій Одарич. Як нагадують у прес-службі ПВД, днями перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко заявив, що бюджет розвитку буде скорочено на 24 млн грн. Мовляв, «нова влада» не бачить можливостей наповнити бюджет розвитку на таку суму.
- 24 млн грн - це значна сума. Із 175 млн недоотримати 24 – це дуже багато. І сьогодні стало зрозуміло, що тиждень тому на сесії точилася боротьба за кошти, яких не буде. Вважаю, депутати і виконком мали б сьогодні зосередитися на тому, як ці 24 мільйони отримати, - говорить Сергій Одарич.
Він зазначив, що «новою владою» були зупинені аукціони на землю. А земельні торги – це один із способів наповнення бюджету розвитку, з якого інвестуються кошти в реконструкцію доріг, ремонти в школах, встановлення дитячих і спортивних майданчиків тощо. Причина зупинки торгів дуже проста. За словами Сергія Одарича, бажання деяких людей покласти в кишені гроші від надання земельних ділянок без аукціонів. Коли гроші не заходять в бюджет, проконтролювати їх неможливо. Натомість земля передається в оренду майже задарма, а різниця перетворюється на готівку. Інших причин тут немає, вважає Сергій Одарич.
-Що було зроблено нашою командою? У першу чергу, ми запровадили аукціони. Щороку по десятки аукціонів з продажу земельних ділянок відбувалися у місті. Вони проходили під відеокамерами, у присутності журналістів, у кабінеті № 206, де встановлена веб-камера. Першим рішенням Білоусова і «нової команди» було скасування Порядку проведення земельних аукціонів. За три місяці жодного аукціону в Черкасах не проведено. Очевидно, що 24 мільйони гривень – це ті кошти, які в бюджет не зайдуть, а підуть в приватні кишені. Ці гроші більше не працюватимуть на розвиток міста, - зазначив Сергій Одарич.
01.08.2013 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter