"Свободівець" Ботнар у Криму: хіба ж то відпочинок для націоналіста, якщо поруч немає москаля?

"Свободівець" Ботнар у Криму: хіба ж то відпочинок для націоналіста, якщо поруч немає москаля? Перший свободівець Черкащини Юрік Ботнар, який мріє викинути Тулуба з трього поверху обласної адміністрації, вперше виїхав у Крим. Про це він написав у своїй сторінці на «Фейсбуці». З відпочинком якось не склалося. Юріка зовсім не чіпали «пахлава, мідії, рапани» тощо. Ультрапатріот мріяв про запеклі бої з «малорашками», бо знав, що в Криму їх, як медуз у морі. Але з невстановлених причин опоненти забилися в шпарини. Хіба ж це відпочинок для націоналіста, якщо поруч немає москаля?

"Поділюся враженнями з Криму, - пише Юрік. - Я тут зміг вирушити на відпочинок на море з друзями. Вперше у Крим. Збираючись сюди, я, звісно, знав що тут сконцентровані малорашки і все таке, тому був готовий до зустрічі із розгніваними дєдивоюватєлями і "антіфашистами".

Проте перші три дні минули спокійно, навіть з приємними враженнями - адже на відпочинку багато україномовних людей навколо. Крім того, поруч на пляжі навіть бачив родину з яких мати сімейства читала "Залишенець" Василя Шкляра. Та й загалом не зустрічав жодного негативного ставлення ані до української мови, ані до своїх патріотичних і не зовсім толерантних малюнків.

Враження підпсовувала погода і повна відсутність малорашок, яких хотілося все ж побачити на власні очі, бо для мене, черкащанина - то раритет (хворі на совковість головного мозку з Черкащини не враховуються, вони там не такі яскраві іне є типовими).

І тут, ввечері четвертого дня відпочинку нарешті малорашки знайшли мене, до того ж, малорашки ці були зовсім поруч - живуть за стінкою в одному із нами будиночку. Ввечері я вдягнув ту саму чудову футболку, подаровану мені Боксерський-Клуб Дніпробокс, а там мої "сусідушки" угледіли "свастику", яка насправді є Ідеєю Нації, в чому малорашок я переконати не зміг))

Далі була коротка спроба створити дискусію, у якій би сторони могли висловлювати свої аргументи і намагатися прийти до спільного розуміння хоча б кількох основних понять. Проте малорашки виявилися справжніми - без культури спілкування, з усіма тими "дєдиваєвалібабкєпамагалі", "я ваєвал в анголє, на бєрєгу слановай кості", "защіщял родіну", "я била прєпадаватєлєм", "фашисти стрєлялі ф спіну", "бандерафци убівалі младєнцефф", "Крим святая земля, зачєм ви із западенщіни прієхалі" та інші перли, які б могли зацікавити психіатрів .

Як виявилося, до наших малорашок (сімейна пара - років 50-55, він і вона палять, всі ці дні вживають алкоголь у "культурних" дозах, культура спілкування - відсутня, словниковий запас бідний, ідеологія - дешева ковбаса та дєдиваєвалі), має приїхати поповнення. Тому не дивуйтеся, якщо прочитаєте про те, що якісь бандерівці побили мирні родини малорашок на відпочинку Якщо що - ми тут не винні, малорашки просто агресію проявляють і відверто провокують))
31.07.2013 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter