"Обратка" за "Бочку": Арсенюк прагне "збити" з Бродського й Одарича 1,5 мільйона гривень боргу "Темпу" за землю

"Обратка" за "Бочку": Арсенюк прагне "збити" з Бродського й Одарича 1,5 мільйона гривень боргу "Темпу" за землю Черкаський «Темп» хочуть зобов’язати сплатити до кінця року півтора мільйони. Цю думку депутата Черкаської міської ради, власника розважального комплексу «Бочка» Олексія Арсенюка наводить Черкаський прес-клуб.
- На останній сесії міської ради я виступив з ініціативою створення відповідної комісії, яка розгляне питання надання невиправданих привілеїв у сплаті за землю черкаським підприємствам – таким, як завод «Темп», - розповідає Олексій Арсенюк. – У 2010 році керівництвом міста було прийнято рішення надати цьому підприємству розстрочку у виплаті за землю на 10 років. Назвіть мені рядові черкаські підприємства, які мають такі привілеї! Відтак, я виніс на сесію пропозицію – і колеги мене підтримали - створити комісію, яка розгляне ситуацію і, переконаний, прийме рішення про сплату заводом «Темп» коштів за землю до кінця цього року. Наразі місто посилено шукає кошти – ось і сьогодні на сесії виступала одна із директорів шкіл, якій ніде взяти гроші на ремонт даху… Ми зобов’яжемо завод «Темп», щоб він виплатив до кінця поточного року 1,5 мільйони гривень боргу – і я добиватимусь, щоб вони розрахувались вже зараз, оскільки кошти бюджету потрібні вже сьогодні.
Нагадаємо, що екс-мер Черкас Сергій Одарич нещодавно заявив, що «Бочка» є демонстративною зневагою до законів та до громади Черкас. «Вона розташована в захисній береговій смузі Дніпра. Без будь-яких дозволів, погоджень, без планів забудови будуються капітальні споруди, заливається фундамент, ігноруються всі попередження, всі приписи, штрафи. І все це відбувається впродовж 8 років, - заяив екс-мер.
29.07.2013 10:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter