Євмина: Прибережна земля в Дахнівці, на якій ведеться будівництво, перепродувалася двічі

Євмина: Прибережна земля в Дахнівці, на якій ведеться будівництво, перепродувалася двічіЯк повідомляють у прес-службі Черкаського МВК, жителі мікрорайону «Дахнівка» зустрілися із заступником міського голови Борисом Євминою. Людей цікавили питання забудови земельної ділянки по вул. Набережній на перетині з вул. Братів Савченків, що загрожує руйнуванню довколишніх будинків.
За словами заступника міського голови, вирішення проблеми потребуватиме значного часу.
Справа в тому, що кілька років тому вищевказана земельна ділянка площею більше одного гектару була віддана в оренду на 49 років ПП «ЮНІТІ-БІЛД». Довкола цієї території довгий час велись судові процеси про повернення її до комунальної власності міста.
У лютому 2012 року Черкаська міська рада прийняла рішення про позбавлення цього приватного підприємства права на користування земельною ділянкою площею 1 гектар.
Але до того моменту ПП «ЮНІТІ-БІЛД» із виділеної йому раніше території встигло продати дві земельні ділянки площею по 10 соток кожна, які після цього двічі перепродавались іншим особам. У підсумку останні власники оформили державні акти на ці дві ділянки і нині володіють ними начебто на законних підставах.
Борис Євмина зі свого боку пообіцяв розібратись у цій ситуації. Зокрема, направити запити у Держкомзем з проханням надати документи, на підставі яких були прийняті рішення про передачу у власність цих земельних ділянок, загальною площею 20 соток.
26.07.2013 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter