Старікова вважає, що розлючені дахнівчани цілком можуть показати забудовникам прибережної території "кузькіну мать"

Старікова вважає, що розлючені дахнівчани цілком можуть показати забудовникам прибережної території "кузькіну мать" Депутат Черкаської обласної ради Наталія Старікова незадоволена результатом сьогоднішньої зустрічі мешканців мікрорайону Дахнівка, які виступають проти забудови біля дренажного каналу на перетині вулиць Набережної та братів Савченків, з заступником міського голови Черкас Борисом Євминою.
– Учора пан Євмина завітав на збори дахнівчан, погодився, що будь-яке будівництво без згоди громади незаконне і запевнив людей, що проблему буде вирішено. Сьогодні він уже не дає гарантій, що дозвіл на будівництво буде скасовано. Нібито є висновки прокуратури, що все законно й там можна будуватися, і депутати міської ради прийняли рішення... Лише людей ніхто не питав!, – обурилася Наталія Володимирівна.
Крім того, на сьогоднішній зустрічі у міськвиконкомі стало відомо, що 2 ділянки, на яких власне, й почалося будівництво, перепродувалися тричі. Тобто, хтось добряче нагрів руки на дахнівській землі, а тепер від цього страждає громада.
– Хотілося б не помилятися, що чиновники вирішать-таки цю проблему із забудовою луки на користь людей. У протилежному випадку громада просто не дасть будуватися, бо будь-яке будівництво без її згоди є незаконним, – зазначила Наталія Старікова.
25.07.2013 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter