"Тимчасова шайка" Білоусов і Ко втратила шанс отримати 1 млрд. грн. на розвиток Черкас, - Одарич

"Тимчасова шайка" Білоусов і Ко втратила шанс отримати 1 млрд. грн. на розвиток Черкас, - ОдаричНа власній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» екс-мер Черкас Сергій Одарич повідомив, що Черкаси втратили можливість отримати 350 млн. грн.
«Чесно кажучи, кілька днів перебував у своєрідній "депресії". Після останнього засідання уряду. Місто Вінниця отримало понад 200 млн грн на реалізацію двох інвестиційних проектів - розвитку громадського транспорту і будівництва нової вулиці з трамвайними коліями. Щиро радий за вінничан і свого друга Володимира Гросмана!
Але... дуже прикро за Черкаси...
Насправді саме наша команда впродовж кількох років переконувала уряд у необхідності співпраці з містами саме на засадах інвестиційних проектів, а не просто "подачок з барского плеча". Тобто, лише конкретний проект і конкретний РЕЗУЛЬТАТ. Навесні цього року нам вдалося відпрацювати з Мінфіном всі механізми.
Черкаси подали перші проекти, на загальний обсяг інвестицій близько 1 млрд грн. Це реновація і термомодернізація всіх будівель бюджетних установ (школи, дитсадки, поліклініки, лікарні), повне оновлення громадського транспорту (100 тролейбусів + 100-120 сучасних автобусів), будівництво цілого кварталу сучасного житла для черговиків (600 квартир) та будівництво нових очисних споруд для Водоканалу (щоб відмовитись від дорогих послуг Азоту).
Перший проект на 350 млн грн в квітні вже пройшов погодження Мінфіну. Ми мали стати першими в Україні...
Але "новій" тимчасовій шайці розвиток міста не потрібний. Із скурпульозною ретельністю автори проектів були звільнені один за одним. Місто втратило шанс на розвиток, на створення близько 5 000 реальних робочих місць у будівельній сфері на кілька наступних років.
Прикро...»
25.07.2013 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter