Одарич: У Черкасах зірвали проведення земельних аукціонів

Одарич: У Черкасах зірвали проведення земельних аукціонівЕкс-мер Черкас продовжує дошкуляти наступникам, критикуючи чимало ідей чинної міської влади.

Як інформує прес-служба ПВД, нова міська влада Черкас роздумує, на чому б нині зекономити. Бо в бюджеті розвитку на все заплановане попередниками бракує коштів. Недораховуються чиновники близько 25 мільйонів гривень. Найперше місто ризикує лишитися без нових світлофорів, реконструйованого Хрещатика та оновленого фасаду 17-ї школи. І цей перелік ще не остаточний і може бути розширений.
Наталія Джуган, директор департаменту фінансової політики МВК:
– Ми бачимо реальну необхідність: і від продажу землі ми не отримаємо скільки коштів, скільки запланували, і від продажу майна не отримуємо цих коштів.
Натомість відсторонений міський голова Сергій Одарич переконаний: нинішня біда з бюджетом через пріоритети нової владної команди. Мовляв, ті не налаштовані на збагачення міста й не дбають про джерела наповнення міської скарбниці.

Сергій Одарич:
– Перше, що зробили, це кілька тижнів тому зірвали проведення земельних аукціонів. Відповідно кілька мільйонів гривень міський бюджет не отримав. І в мене враження, що вже ніхто не збирається аукціони на землю проводити. Знову почнуть розподіляти, як раніше, до 2006. Ага, тобі треба, то ти нас тут, депутатів, чимось підтримай, і ми тобі без аукціону безплатно надамо. Тобто ті кошти, які могли б йти в бюджет, сьогодні будуть іти поза бюджетом. Бо прозорі методи вже скасовані новою владою. Тому їм і не бракує грошей у бюджеті, тому вони і планують проводити секвестрування та скорочення видатків».
17.07.2013 18:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter