Набокіна: Пікетувальниці з гуртожитку на Горького,4 кажуть неправду, і про це все місто знає

Набокіна: Пікетувальниці з гуртожитку на Горького,4 кажуть неправду, і про це все місто знає У ТОВ «Прайм Буд» стверджують, що газ в гуртожитку на Горького, 4 відключений через несплату за нього й не розуміють, чому дві мешканки з цього гуртожитку вийшли голодувати під стіни Черкаської облдержадміністрації. Про це інформує прес-служба ПВД. Представник ТОВ «Прайм Буд» Ніна Набокіна вбачає в цьому політичний підтекст, й каже, що від цього страждає решта родин.
Гуртожиток за адресою Горького, 4 вже давно мав би стати на реконструкцію, але на заваді цьому кілька родин, серед яких і сім’ї Лариса Стасенко і Людмила Косенко, які нині оголосили голодування. У «Прайм Буді» припускають, що у такий спосіб вони хочуть вирішити своє квартирне питання.
-З більшістю мешканців ми домовилися, що на час реконструкції вони відселяються з гуртожитку, а потім повертаються у повноцінні квартири із подальшою можливістю їх приватизувати. Однак кілька родин, серед яких і сім’ї Стасенко та Косенко, відмовилися від такої пропозиції. Тому ми запропонували їм переселитися у кімнати гуртожиткового типу в іншому мікрорайоні Черкас, - каже Ніна Набокіна.
За словами Ніни Набокіної, запропоноване помешкання відремонтоване, туди підведені всі комунікації. За рішенням суду, родини, які не пристали на загальні пропозиції, мали б переселитися у ці кімнати.
-Та вони цього не хочуть робити, вимагаючи незрозуміло чого, - продовжує Ніна Набокіна.
Щодо відключеного газу Ніна Андріївна зазначає:
-Ще 28 травня ми отримали попередження від «Черкасигаз» про те, що за несплату майже 16 тисяч боргу за газ, його буде відключено. До того ж хочу додати, що за планом реконструкції будинок взагалі має перейти на електричне опалення. Дивує, чому нинішня влада заграє з цими жінками, адже вони кажуть неправду і про це вже все місто знає. Це політичні ігри, у яких використовують мешканців гуртожитку. замість того, щоб сприяти їхньому законному переселенню. Як мені стало відомо, пані Стасенко заявила, що у будь-який спосіб домагатиметься собі 2-кімнатної квартири, - пояснює Ніна Набокіна.
Як ми вже повідомляли, Придніпровський РВ м. Черкаси УМВС України в Черкаській області проводить досудове розслідування відносно керівників ТОВ "Праймбуд", які виселили людей з гуртожитку "Темпу"
15.07.2013 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter