Політичний склероз: Тулуб вже не хоче закриття ринку на Пастерівській, бо раніше його "нечистий", тобто Одарич, попутав

Політичний склероз: Тулуб вже не хоче закриття ринку на Пастерівській, бо раніше його "нечистий", тобто Одарич, попутавЯк інформують у Черкаському прес-клубі, 13 липня голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб відвідав найбільші ринки обласного центру. Зокрема, у рамках цього візиту він побував і на ринку на вулиці Пастерівській, підприємці якого звинувачують владу в утисках і намаганнях закрити ринок - щоб спонукати підприємців перейти торгувати на ринок «Фермерський».
Спілкування Сергія Тулуба із підприємцями та відвідувачами ринку – навколишніми мешканцями – переконало голову ОДА зменшити категоричність у питанні перспектив існування ринку на Пастерівській. На запитання Сергія Тулуба, чому підприємці не хочуть переходити на ринок «Фермерський», ті обґрунтовано довели, що торгувати там просто збитково. Люди благали губернатора не закривати ринок, що забезпечив їх роботою.
Підприємці наголошували на тому, перехід на ринок «Фермерський» позбавить їх покупців та заробітку, із якого вони платять податки державі та утримують свої родини., не маючи альтернативної можливості працевлаштування. Пенсіонери ж, яких досить багато мешкає у районі ринку, благали губернатора не забороняти тут торгівлю, що дозволяє їм суттєво економити на продуктах харчування мізерні кошти своїх пенсій.
Голова Черкаської ОДА зазначив, що в необхідності закриття ринку на Пастерівській його неодноразово переконувала колишня міська влада, обґрунтовуючи це користю для черкащан. Після діалогу з громадою Сергій Тулуб запропонував компроміс: провести конструктивне обговорення проблеми на загальній зустрічі підприємців ринку і контролюючих служб та органів. Губернатор констатував, що ринок можливо не закривати – за умов облаштування його відповідно до всіх вимог – тож така зустріч громади із представниками влади відбудеться уже цього тижня.
Від Провінції: що з пам`яттю тулубовою сталося? Ось як він говорив про ринок на Пастерівській у лютому 2013 року: «Я поїхав подивитися (на Пастерівську, - Пров.)...Нікого не повідомлював, - розповів голова ОДА. - Це – пляма на обличчі міської влади. Дозвіл на його роботу давала міська влада. Засновники – депутати міської ради від фракції вільних демократів. І вони тримаються, як той клоп за кожух, за ту дорогу, за ту вулицю. А це ж не дає розвиватися транспорту в місті. Подивіться, що там робиться. Корупція розцвітає! У той же час у нас є ринок «Фермерський», який має всі умови і для тих, хто купляє, і для тих, хто продає...»
15.07.2013 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter