Одарич припустив, що Тулуб або учень Глоби, або тисне на прокуратуру

Заява губернатора Сергія Тулуба, який учора прокоментував ситуацію із дзвінком до дружини Сергія Одарича Анжели нібито від начальника ДПІ м. Черкаси, можливо, є втручанням в діяльність правоохоронних органів. Таку думку Сергій Одарич висловив під час ефіру на ТРК «ВІККА», повідомляють у прес-службі ПВД. Він говорить, що заява, в якій губернатор дослівно зазначає, мовляв «наскільки мені відомо, поширені Сергієм Олеговичем факти не підтвердились », є показовою.

-Мені незрозуміло, як у той момент, коли порушене кримінальне провадження, коли моя дружина є потерпілою, дає в цій кримінальній справі свідчення, надає докази – губернатору вже відомо, що факти не підтвердилися. Цікаво, з яких джерел Тулуб про це може знати? Очевидно, він уже дав команду правоохоронцям? Принаймні так можна зрозуміти з його слів, щоб фактів у цій справі не було. І щоб прокуратура зробила вигляд, що фактів нема? - обурився Сергій Одарич.
Він не розуміє, яка людина може взяти на себе сміливість і заявити, що факти не підтверджуються, а в той момент ведеться розслідування, факти підшиваються до справи.
-Якщо факти не підтверджуються, тоді куди діти мою дружину, яка є потерпілою, куди діти мене, який був свідком розмови, куди діти продавця магазину, якій телефонували, куди діти аудіозапис розмови із людиною, що назвалася Юрієм Байбузом, запис теж сьогодні долучається до справи, куди діти виписки операторів мобільного зв’язку, дані операторів «Укртелекому»? Це все факти, але чомусь губернатор уже піддав їх сумніву, - говорить Сергій Одарич
Він зазначив, що вдячний прокуратурі, яка оперативно відреагувала на звернення Анжели Одарич. Заява була подана 8 липня і вже наступного дня її викликали давати свідчення і пояснення. Стало відомо, що прокуратура розпочала кримінальне провадження. Він сподівається, що правоохоронцям вдасться довести цю справу до кінця і встановити осіб, причетних до цього дзвінка.
12.07.2013 18:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter