Одарич: Справу проти мене шито білими нитками

Одарич: Справу проти мене шито білими нитками За повідомленням прес-служби ПВД, Сергій Одарич, екс-мер Черкас, завершив знайомитися із матеріалами кримінальної справи, яка була порушена проти нього черкаською прокуратурою. Активна фаза розслідування розпочалася одразу після того, як Соснівський районний суд відмовив екс-меру Черкас у поновленні на посаді. Останні кілька тижнів Сергій Одарич трохи не щодня ходив до слідчого, вивчаючи матеріали справи.
-Нічого нового чи додаткових доказів у справі не з’явилося. Як на мене, усе шито білими нитками. Ті звинувачення, як намальовані, не підтверджуються доказами. Абсолютно стверджую, що жодні звинувачення не доведені слідчим, - розповів Сергій Одарич.
Він зазначив, що усі клопотання, які він і його адвокати заявляли в ході розслідування щодо додаткових доказів, допитів свідків, проведення очних ставок, були відхилені слідчим і судами.
- Докази, які ми вимагали долучити до справи, не були долучені, свідки, яких ми просили допитати, не допитані, потерпілі, яких потрібно було допитати повторно – не допитані. Жодне клопотання не було задоволено. Все автоматично йшло на відхилення, - говорить Сергій Одарич.
Після отримання обвинувального акту, прокуратура спрямує матеріали справи до суду.
11.07.2013 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter