У Одарича вважають, що "Краткий курс ВКП(б)" Білоусов знає значно краще, ніж пилосос "Джонстон"

У Одарича вважають, що "Краткий курс ВКП(б)" Білоусов знає значно краще, ніж пилосос "Джонстон"Вільні демократи вважають, що Віктор Білоусов трішечки не в курсі особливостей роботи пилососа «Джонстон», котрий ганяє черкаськими вулицями з 2008 року. Чергове повідомлення прес-служби ПВД присвячене пилососній дискусії між вчорашньою та сьогоднішньою владами.
Занадто потужним, щоб прибирати черкаські вулиці назвав в.о. мера куплений у 2008 році за мільйон гривень пилосос "Джонстон".
– Дай бог здоров’я тим, хто його купував… Я цю тему дуже глибоко не знаю, але наші спеціалісти кажуть, що для міста він занадто енергозатратний та надто потужний. Той рев, що створюється під час його роботи, заважає жителям міста. Однак така машина має працювати у вечірній, нічний та вранішній час. Я вважаю, що це була невдала покупка, – сказав Віктор Білоусов.
Однак Віктору Білоусову треба б детальніше розбиратися у тих питаннях, які він коментує. Українсько-білорусько-англійський "Джонстон" призначений для автоматизованого прибирання вулиць, парків, скверів, тротуарів. Роботу, яку може виконувати це пилосос, раніше виконувало п'ятнадцятеро працівників вручну. Коли Черкаси почали користуватися цим пилососом, вони взяли приклад у прогресивних країн світу, де система прибирання давно є механізованою. "Джонстон" є багатофункціональним: автомобіль обладнаний безшумною системою підмітання, боковими щітками та соплами, що всмоктують сміття. До того ж він має семиметровий гнучний шланг для збирання легкого сміття з бордюрів та узбіч автошляхів. Автомобіль зручний в експлуатації, мобільний та компактний. Крім того, у кабіні водія розташований електронний модуль контролю, який відстежує систему підмітання. За зміну один пилосос опрацьовує 45-50 км доріг.
05.07.2013 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter