Регіонал Мельников: Тут дехто закидає, що ми дерибаном займаємося. Так от...

Регіонал Мельников: Тут дехто закидає, що ми дерибаном займаємося. Так от...Керівник фракції Партії регіонів у Черкаській міській раді Ігор Мельников розповів про наміри, з якими сьогодні депутатська більшість прийшла вирішувати земельні питання на сесійному засіданні. Його коментар наводять у Черкаському прес-клубі.
- Сьогоднішня сесія міської ради зібралася вирішити ряд важливих для міста питань, - заявляє Ігор Мельников. - Переважно, йдеться про земельні питання пересічних мешканців міста, із якими ті звертались до міської ради, та про надання землі у оренду підприємствам, закладам і установам – або припинення такого права. Це дуже важливо – оскільки на сьогодні є ряд підприємств та підприємців, які не платять за землю, що перебуває у їх користуванні – і далі так тривати не може. Ненормальним є саме те, що «земельної» сесії не було більше півроку, і ці питання не вирішувались – а не навпаки!..
Місто повинно жити нормальним життям і одним з показників цього – і водночас, показником ефективності роботи ради, є вчасне вирішення питань громадян, що звертаються до депутатів. Наша пряма робота – ці питання розглядати і приймати з цього приводу рішення. Відкрито і аргументовано – а не методом «кулуарних» домовленостей.
Інше важливе питання – забезпечити наповнюваність міського бюджету. І саме плата за оренду землі є одним із джерел отримання коштів до бюджету міста.
…А ті, хто кидається огульними звинуваченнями – мовляв, депутати зібрали «земельну» сесію, аби «подерибанити землю»…напевно, вони досконало володіють питаннями земельних «дерибанів» і їм видніше, що у Черкасах можна «дерибанити». Нехай підкажуть нам, на що звернути увагу – і ми напишемо відповідні звернення до прокуратури.
04.07.2013 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter