Іляшенко: На парламентських виборах 2012 року Одарич навіть сина влаштував в штаб "безідеологічного" Удару

Іляшенко: На парламентських виборах 2012 року Одарич навіть сина влаштував в штаб "безідеологічного" Удару Критичні висловлювання колишнього міського голови Черкас Сергія Одарича у бік «Удару» про те, що «партія не має ні людей, ні ідеології», а сам лідер партії Віталій Кличко пустушка, не що інше, як підігрування Януковичу у стані політичної депресії. Так вважають члени «Удару» на Черкащині. Про це інформує прес-служба черкаського «Удару».
- Усвідомлюючи, що Партія Вільних Демократів політичні трупи, а сам Одарич не стане мером втретє без підтримки потужної політичної сили, він починає шукати допомоги в «Ударі», він навіть сина туди працевлаштовує на минулорічних парламентських виборах, - розповідає голова Черкаської обласної організації партії «Удар» Віталій Іляшенко. – Проте Сергію Одаричу в «Ударі» відмовляють і до парламентських виборів, і після його відставки.
Це і стало причиною особистої образи Сергія Одарича на «Удар». Щодо некоректних висловлювань про депутатів фракції «Удар» Єзерського та Кудактіна, то це, на думку Віталія Володимировича, помста за підтримку ними питання про відставку Одарича.
04.07.2013 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter