Тулуб: А хіба у "Нібулона" є проблемні питання? Одарич: Цікаві сентенції

Тулуб: А хіба у "Нібулона" є проблемні питання? Одарич: Цікаві сентенції Прес-служба ПВД познайомила із заочним обміном думками двох Сергіїв – Тулуба й Одарича – щодо небажання фракції ПР в Черкаській облраді надавати дозвіл «Нібулону» на освоєння родовищ прісних підземних вод.
Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб не розуміє, як стосується його персони питання про відмову депутатами облради підприємству «Нібулон» в отриманні спеціального дозволу на геологічне вивчення родовищ прісних підземних вод на Черкащині.
– Це рішення сесії! І те, що сесія відмовляє, то питання одне: значить представники цієї фірми не довели до депутатів доцільність їхніх звернень, які наслідки це матиме! Тож до обласної ради треба звертатися. До чого тут облдержадміністрація? Але я думаю, що якби мені це було потрібно, я прийшов би і на засідання фракції, і на засідання комісії. До речі, є ж президія, яка представляє різні політичні сили. І вона проголосувала за це питання. А в цілому, на цю тему треба звертатися до керівництва «Нібулону», щоб запитати, чи їм це потрібно, – повідомив на прес-конференції Сергій Тулуб.
Губернатор пригадав, що це питання розглядається вже не вперше. Також він запевнив, що ніколи в коридорах обласної влади не бачив представників «Нібулону».
– Воно їм так треба… Воно лише для спекуляцій… А ще ж є соціальна відповідальність будь-якої структури перед громадами... На сьогодні я не чув, щоб там якісь були в «Нібулону», у тих районах, де він працює, якісь проблемні питання, – зауважив Сергій Тулуб, пригадавши, що лише на початку своєї діяльності він познайомився з керівником підприємства.
Цікаво, що сам Сергій Тулуб, як депутат обласної ради, не голосував взагалі по цьому питанню. Його саме викликали з зали на телефон урядової лінії.
Нагадаємо, на сесії Черкаської облради 21 червня провладна більшість відмовила ТОВ СП «Нібулон» в отриманні спеціального дозволу на геологічне вивчення родовищ прісних підземних вод у селі Вознесенському на Золотоніщині, в Чигирині та в селі Вітовому Чигиринського району.На самому підприємстві «Нібулон» повідомили, що через відмову депутатів надати дозвіл на геологічне вивчення родовищ прісних підземних вод підприємство очікують проблеми в роботі.

Сергій Одарич:
– Цікаві сентенції видав губернатор Тулуб про відмову одному з найбільших інвесторів Черкащини: "значить представники цієї фірми не довели до депутатів доцільність їхніх звернень" і "ніколи в коридорах обласної влади не бачив представників «Нібулону». Воно їм так треба…"
В перекладі з чиновницької мови це, мабуть, означає, що представники фірми не прийшли "в коридори обласної влади" і не запропонували хабаря.
Сергію Борисовичу, до Вас ніхто і не повинен ходити. Спілкування як "пересічного" громадянина, так і потужного інвестора з владою повинне обмежуватися поданням заяви до Центру надання адміністративних послуг, який Ви так вперто не хотіли створювати. Черкаська область стала останньою, яка перейшла на систему "єдиного дозвільного вікна", хоча місто Черкаси було в цьому одним із перших.
А взагалі керівник території, на мою думку, має сам бігати за інвесторами. Бо це вони, а не чиновники, створюють блага і робочі місця.
03.07.2013 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter