Білоусов обіцяє знайти й покарати "пушкінців", які виливали своє гім...о в Дніпро

Білоусов обіцяє знайти й покарати "пушкінців", які виливали своє гім...о в Дніпро В.о. мера Черкас Віктор Білоусов обіцяє знайти й покарати мешканців з вулиці Пушкінської, які виливали свої фекалії в Дніпро...

Не ставити під загрозу здоров’я співгромадян, уникати протизаконних дій – на цьому наголосив секретар міської ради Віктор Білоусов, коментуючи ситуацію із забрудненням Дніпра в районі «Пушкінського» пляжу. Про це повідомляє прес-служба Черкаського МВК.

– Все одно винні будуть знайдені і покарані, – підкреслив Віктор Білоусов. – Тому закликаю черкасців, які, можливо, причетні до цієї ситуації – зупинитись.

Нагадаємо, минулого тижня під час проведення лабораторних досліджень у пробах води, взятих з річки Дніпро поблизу пляжу «Пушкінський», виявлено істотне перевищення вимог по бактеріологічному складу.

Зокрема, індекс ЛКП (лактозопозитивні кишкові палички) уп’ятеро перевищує допустимі норми. На сьогодні з’ясовано, що забруднення сталося внаслідок того, що хтось із мешканців приватного сектору підключив до зливових вод фекальну каналізацію.

Зараз ведеться пошук порушника, до якого будуть застосовані жорсткі методи впливу.
01.07.2013 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter