Тулуб прозвітував, що мудрі зауваження Януковича щодо роботи черкаського ЦНАПу, вже виконано й перевиконано

Тулуб прозвітував, що мудрі зауваження Януковича щодо роботи черкаського ЦНАПу, вже виконано й перевиконано Як інформують у Черкаській ОДА, сьогодні під час прес-конференції Сергій Тулуб зазначив, що вже усунено практично усі недоліки у роботі Центру надання адміністративних послуг у місті Черкаси, на які вказав Президент України під час останнього візиту на Черкащину.
«Віктор Янукович вказав на низку недоліків у роботі нашого центру, над виправленням яких ми зараз працюємо, – сказав очільник області. – Як ви пам’ятаєте, під час останнього візиту Президента України до ЦНАПу, було обговорено проблему організації надання адміністративних послуг з питань державної реєстрації речових прав, адже тривалість та складність надання послуги призвели до створення значних черг, незручності для відвідувачів».
Сергій Тулуб поінформував, що нині в Центрі облаштовано додаткові робочі місця для прийому громадян, що зменшує чергу, а відтак суттєво скорочено час надання людям послуг
«Тільки за І квартал 2013 року Центр надав близько 14 тисяч послуг. І оскільки система роботи подібних Центрів зараз проходить процес тестування на практиці – їх робота постійно вдосконалюється», – підсумував Сергій Борисович.
01.07.2013 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter