Бондаренко: Це команда Одарича розвела у виконкомі бурхливу діяльність з підстеляння й відмазування

Бондаренко: Це команда Одарича розвела у виконкомі бурхливу діяльність з підстеляння й відмазування Коментуючи заяву Одарича про те, що Черкаський виконавчий комітет фактично не працює, а близько 90 % документів розглядаються з порушеннями терміну розгляду, голова обласної організації «Батьківщини», член Черкаського виконкому Анатолій Бондаренко заявив, що, роблячи такі заяви, Одарич судить по собі.
- Це вони (команда Одарича) розвели ту виконкомі бурхливу діяльність з підстеляння й відмазування, - заявив Анатолій Бондаренко. – Усі питання, які були подані на виконком, - всі були розглянуті. Може йому не подобається, що одному з вільних демократів не надали дозвіл на кафе на «Митниці». Або не надали дозвіл на автомийку на місці розвороту тролейбусів біля Черкаського річкого вокзалу – і йому це теж не подобається? Дійсно, по цих питаннях рішення було негативним, бо все слід робити згідно з чинним законодавством.
А. Бондарненко нагадав, що в Черкасах завод «Богдан» 4 роки не міг узаконити земельну ділянку в південно-західному мікрорайоні Черкас.
- А Одарич розповідає про якісь інвестиції...Хай розкаже – чому він не міг узаконити? Тому що там не підмазав ніхто міську раду, виконком і земельну комісію? – запитав Бондаренко.
26.06.2013 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter