Черкаський виконавчий комітет сьогодні не працює, бо Білоусов протоптав стежку тільки в один кабінет - до Тулуба, - Одарич

Черкаський виконавчий комітет сьогодні не працює, бо Білоусов протоптав стежку тільки в один кабінет - до Тулуба, - Одарич Сьогодні Черкаський виконавчий комітет не працює. Про це сьогодні на прес-конференції заявив екс-мер Черкас Сергій Одарич.
- Білоусову треба примушувати працювати своїх заступників і себе, - вважає С. Одарич. – За моєю інформацією, близько 90 % документів сьогодні розглядаються з порушенням терміну розгляду. Чи треба «змастити» чимось турнікети, щоб ці документи «поїхали», чи зробити ще щось (мені про це достеменно невідомо), але документи не розглядаються.
Тяжкою є ситуація з платежами, «заморожені» платежі по бюджету розвитку. Роботи з ремонту доріг зупинені. Тривожною є ситуація з виплатами заробітних плат.
- Я не пригадую, щоб була затримка із виплатою зарплати – за 6 років моєї роботи міським головою. Двічі ми не повністю видавали відпускні вчителям, спочатку половину, а через місяць – другу, - згадав С. Одарич.
Екс-мер порадив Білоусову відірватись від кабінетних інтри, їхати в Київ і зустрічатися з міністром фінансів, заступниками, головою казначейської служби та забезпечувти перерахунок коштів хоча б на захищені статті.
- Вікторові Федоровичу треба «топтати стежку» теж, бо він тільки протоптав лише одну - до Тулуба в кабінет, - вважає Одарич.
25.06.2013 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter