Одарич упевнений, що більшість депутатів Черкаської міськради продала душу за "Бочку"

Одарич упевнений, що  більшість депутатів Черкаської міськради продала душу за "Бочку"На думку екс-мера Черкас Сергія Одарича, остання сесія Черкаської міської ради підтвердила основний принцип, на якому згуртувалася нова більшість – вирішення власних депутатських питань. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.
Як приклад, Сергій Одарич розповів історію про розважальний комплекс "Бочка», чиїм власником є нещодавно затверджений депутат-регіонал олексій Арсенюк.
«Мені дуже прикро, що міська рада скасувала рішення про розірвання договору оренди землі з ТОВ «Берег-2007» (розважальний комплекс «Бочка», який належить депутатові міськради від ПР Олексію Арсенюку). Саму «Бочку» я вважаю демонстративною зневагою до законів та до громади Черкас. Вона розташована в захисній береговій смузі Дніпра. Без будь-яких дозволів, погоджень, без планів забудови будуються капітальні споруди, заливається фундамент, ігноруються всі попередження, всі приписи, штрафи. І все це відбувається впродовж 8 років.
Після півторарічних спроб прийняти рішення( цей проект рішення – рекордсмен в порядку денному Черкаської міської ради), я його на сесію виносив разів 30-ть. Все-таки вдається прийняти рішення про розірвання договору користування земельною ділянкою через грубі порушення законодавства.
І першим своїм рішенням нова більшість у міській раді скасовує заборону для «Бочки». Нічого важливішого немає...
25.06.2013 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter