Даценко про заяву Єфремова: Цинічна брехня керівників Партії регіонів вже не вражає

«Подібна відверта і цинічна брехня із вуст керівників Партії регіонів вже не дивує і не вражає, адже саме партія влади вже більше семи місяців блокує підтвердження перемоги опозиціонерів у «проблемних» для Януковича округах», – відреагував на заяву Єфремова переможець виборів на 197 окрузі Леонід Даценко. Про це інформує Дзвін.
Він нагадав, що 29 грудня минулого року 54 депутати Партії регіонів звернулись до Конституційного Суду з проханням дати роз’яснення щодо постанови ЦВК по «проблемних» округах, і цим фактично заблокували прийняття будь-якого рішення парламенту з цього приводу.
«Контрольований Президентом Конституційний Суд майже півроку це питання розглядав, і лише в кінці квітня відмовив у відкритті провадження, фактично підтвердивши, що розглядати не було чого, бо, згідно із законом, ЦВК мала встановити результат виборів і по цих «проблемних» для влади п’яти округах», – нагадав Даценко.
Таким чином, вважає невизнаний владою депутат, Партія регіонів відтягнула вирішення питання до червня, вочевидь, давно запланувавши перевибори на серпень, щоб спробувати протягнути своїх кандидатів за рахунок низької явки виборців і сприятливої ситуації для фальсифікацій.
«Традиційно в Україні вибори проводились або восени, або в березні, коли українці не займаються городами і масово не відпочивають. Тому логіка опозиції цілком зрозуміла, бо серпень – це найгірший місяць для виборів, оскільки у період відпусток і сільгоспробіт прогнозовано буде низький рівень явки на виборчі дільниці, а це дасть можливість фальсифікувати результати голосування. Як ми бачимо, влада знову робить ставку на порушення і обман, бо перемогти чесно навіть у серпні у неї немає жодних шансів», – вважає Даценко.
20.06.2013 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter