"Папєрєднікі" ніяк не дадуть дотошному Євмині приступити до ремонту доріг у Черкасах

"Папєрєднікі" ніяк не дадуть дотошному Євмині приступити до ремонту доріг у Черкасах Як інформують у Черкаському МВК, заступник міського голови Борис Євмина називає обстеження капітально відремонтованих доріг у Черкасах невтішним.
– Ті шляхи, які були відремонтовані торік, зараз потрібно допрацьовувати, а в деяких місцях навіть переробляти, – говорить Борис Євмина. – Зокрема, по вулиці Благовісній ми маємо замінювати бордюри уздовж вже зробленої дороги. Також продовжуємо ремонт дороги по вулиці В’ячеслава Чорновола, Героїв Дніпра, оскільки вони незавершені. Несприятлива ситуація і по вулиці Ільїна (від Котовського до Байди Вишневецького), адже покладений узимку асфальт вже не тримається.
Як наголошує заступник міського голови, перед тим, як розпочати укладати ЩМА зараз виправляють усі помилки: ремонтуватимуть заїзди, зупинки, «кармани». Тому зараз доповнюються всі проекти.
– Ще одним питанням є вулиця Козацька, де торік були зроблені підготовчі роботи. Маю надію, що після того, як сесія міської ради передасть її на баланс департаменту архітектури, містобудування та інспектування, ми почнемо працювати, – наголосив Борис Євмина.
Орієнтовно роботи розпочнуться за тиждень-два.
18.06.2013 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter