Які вибори? Білоусову так подобається керувати Черкасами...

Які вибори? Білоусову так подобається керувати Черкасами...Прес-служба Черкаського МВК наводить коментар в.о. міського голови Віктора Білоусова. Які вибори? Йому так подобається керувати містом...

За місяць роботи на посаді виконуючого обов’язки міського голови Черкас, секретар Черкаської міської ради Віктор Білоусов відмічає, що йому довелось змінити підходи до роботи, а також здійснити низку кадрових ротацій у міській раді.

– Я не зовсім задоволений роботою працівників всіх ланок, адже багато питань і рішень «пробуксовують» на найнижчому рівні, – зазначає Віктор Федорович. – Однак, я переконаний, що все налагодиться. Зараз ми сформували дієвий виконавчий комітет, куди ввійшли представники усіх політичних сил міської ради. Але разом з тим, ми не займаємось політикою, а працюємо на користь громади.

Також, як підкреслює Віктор Білоусов, в роботі виконавчого комітету з’явилось нововведення: відтепер на засіданнях виконкому стосовно проектів рішень доповідають лише директори департаментів. Також на кожне засідання виконавчого комітету запрошуватимуться заявники, а земельні питання тепер будуть прозорими: на проекторі демонструватимуть схему ділянки, проект забудови чи реконструкції.

– Що ж до керівників відділів, управлінь та департаментів, то до кожного з них ми будемо підходити за фаховим принципом, – говорить Віктор Білоусов. – Ми будемо дивитись перш за все на роботу і на її результати.
13.06.2013 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter