Заступник Тулуба примудрився щорічне прибирання після зими ідеологічно обгрунтувати та ідейно наповнити

Заступник Тулуба примудрився щорічне прибирання після зими ідеологічно обгрунтувати та ідейно наповнитиСьогодні заступник голови Черкаської ОДА Володимир Вовченко оголосив про початок щорічної акції «За чисте довкілля». Володимир Петрович, зокрема, підкреслив, що нинішній 2012 рік є особливим для всієї України, адже це – рік реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, рік проведення чемпіонату з футболу «Євро-2012» і рік виборів до Верховної Ради України.
– Питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів Черкащини було розглянуто на координаційній нараді головою облдержадміністрації Сергієм Тулубом та дано ним ряд конкретних доручень. Готується відповідне розпорядження облдержадміністрації, тому прошу вас взяти ці питання під вашу особисту відповідальність, – звернувся Володимир Вовченко до учасників зібрання.
Володимир Вовченко зупинився на одній з нових вимог виконання цьогорічної акції – необхідності приведення у належний стан усіх автобусних зупинок:
– На нараді присутній керівник «Облавтодору», і хочу наголосити, що значну частину робіт виконуватиме саме ця організація. Проте активно до їх організації має долучитися і місцева влада на умовах спів- фінансування. Затверджено макети, якими мають бути автобусні зупинки.
Заступник голови облдержадміністрації також наголосив на необхідності прибирання вулиць, площ, скверів, парків в усіх населених пунктах області та узбіччя доріг як в їх межах, так і поза ними. Слід також потурбуватися про благоустрій пам’ятників, монументів, стел воїнам-визволителям, прибирання кладовищ, належний під’їзд до них тощо.
– Черкащина повинна мати найохайніший вигляд до Великодніх свят та поминальних днів, Дня Великої Перемоги у Великій Вітчизняній війні. А наші громадяни мають відчути реальну турботу влади, – зауважив Володимир Вовченко.
Він порекомендував присутнім у залі якнайактивніше для виконання необхідних робіт з благоустрою використовувати можливості Обласного та міськрайонних центрів зайнятості населення, де в бюджеті на проведення громадських робіт безробітними передбачено 16 млн.грн. Також доцільно місцевій влади співпрацювати з громадськими організаціями, активістами, студентською молоддю.
На виконання доручення голови облдержадміністрації Сергія Тулуба 21 квітня на всій території Черкащини буде проведено обласний суботник із благоустрою, на який запрошуються усі небайдужі жителі краю.
13.03.2012 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter