На всю голову "вдарений" черкаський "Удар"- про призначення 68-річного Ковальова директором центрального стадіону в Черкасах

На всю голову "вдарений" черкаський "Удар"- про призначення 68-річного Ковальова директором центрального стадіону в ЧеркасахПризначення 68-річного Володимира Ковальова директором КП «Центральний стадіон» підштовхнуло черкаський «Удар» до висновку, що в Черкасах «більшість керівних посад починають займати люди передпенсійного та пенсійного віку», котрі «відпрацювали свій ресурс».
Міська влада перетворюється на місце дислокації людей похилого віку. Так висловились УДАРівці після призначення на посаду директора КП «Центральний стадіон» 68-річного Володимира Ковальова.
На думку очільника міської організації політичної партії УДАР Андрія Кондратенка, зі зміною влади більшість керівних посад починають займати люди передпенсійного та пенсійного віку, у яких робочий стаж протилежно пропорційний прогресу, креативу та реформам.
- Я з повагою ставлюсь до великого досвіду Володимира Ковальова, але вважаю, що на цій посаді повинна перебувати людина молодого або середнього віку, - зазначив Андрій Олександрович. – «Центральний стадіон» відвідує багато дітей, молоді, енергійних людей. Аби їм створити комфортні умови перебування у закладі, потрібно бути на рівні з ними, мислити як вони.
Андрій Кондратенко висловив побоювання, що ніякої реконструкції стадіону, басейну, розвитку футболу не буде у місті, доки ним керуватимуть комуністи, регіонали та пенсіонери. Крім того, у місті починається вікова дискримінація – замість того, аби дати дорогу молоді, працевлаштовують людей, які відпрацювали свій ресурс.
Від Провінції: важко сказати наскільки «відпрацював свій ресурс» Володимир Ковальов. Щоб бути на одному рівні з ударником, який вважає стадіон «закладом», «ресурсу» Ковальова цілком вистачить.
12.06.2013 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter