Ліходькін: Ямковим ремонтом Кашко й Карась "риють яму" дорогам у Черкасах

Депутат черкаської міської ради, выльний демократ Олег Ліходькін на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук піддав критиці новий «дорожній курс» черкаської влади.
«Смішно чути від одного із членів виконкому, що для туристичної привабливості колесо огляду важливіше за реконструкцію Хрещатику. Яка ж далека від міста людина. Невже він справді думає, що туристи будуть приїздити до Черкас на колесо огляду???
Крім того сьогодні в ході роботи бюджетної комісії вивчав пропозиції виконкому щодо перерозподілу коштів на поточний ремонт доріг. Можу запевнити, що ці пропозиції жодним чином не допоможуть поточному ремонту, бо кошти пропонується передати "балансоутримувачу" доріг. Відповідно до рішення, прийнятого на останній сесії новою більшістю, всі дороги мають бути передані з балансу КП ЧЕЛУАШ на баланс КП Черкаситеплокомуненерго. Це рішення не виконано. І я не бачу можливості його виконання, принаймні в найближчій час. Тому що на КП ЧЕЛУАШ немає чіткого обліку кожної дороги і для передачі необхідно провести повну інвентаризацію, та визначення вартості кожної дороги. Важко навіть уявити скільки на це буде потрібно часу... Крім того дивно було побачити пропозицію, що замість капітального ремонту ділянки вулиці Гоголя кошти передаються на ямковий ремонт. Тобто нова влада повертається до практики латання дірок замість капітального ремонту! Результат такої практики ми дуже довго спостерігали... Отже з ремонтом доріг, мабуть, доведеться почекати. І досить довго...
11.06.2013 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter