Євмина: Мешканцям будинку з Гагаріна,45 не будуть говорити "Паєхалі!"

Як інформують у Черкаському МВК, попередні висновки щодо стану будинку на вул. Гагаріна,45 зробили фахівці державного підприємства «Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій», які минулого тижня виїжджали на місце та оглянули проблемну багатоповерхівку.

Заступник міського голови Борис Євмина розповів, що за висновками київських фахівців будинок по вул. Гагаріна,45 має певні проблеми, але їх можна вирішити, не виселяючи людей. Тоді як у квартирах, які межують з торцевою стіною (що потребує підсилення), з метою безпеки бажано, щоб на період виконання капітальних робіт в оселях не знаходились люди.

- Також експерти акцентували на правильності кроків, які були зроблені попередньо щодо укріплення цього будинку. Зокрема, у їх висновках вказується, що робоча документація з капітального ремонту цього будинку та підсилення конструкцій торцевої стіни та перекриттів розроблена кваліфіковано, відповідає діючим будівельним нормам і повинна забезпечити безпечну експлуатацію будинку, – наголосив Борис Григорович.

За його словами, в проекті підсилення конструкцій торцевої стіни і перекриттів передбачено влаштування металевих рам для забезпечення опор під перекриття. Проте більш ґрунтовне дослідження та, відповідно, детальніші пропозиції щодо необхідних робіт з укріплення будинку по вул. Гагаріна, 45 стануть відомими вже найближчими днями.

Очікується, що цього тижня до Черкас знову завітають київські фахівці, які робитимуть інструментальне дослідження цього будинку.
10.06.2013 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter