Член виконкому Кашко про асфальтування доріг: Ми гальмуємо через "папєрєдніков"

Член виконкому Кашко про асфальтування доріг: Ми гальмуємо через "папєрєдніков" У Черкаському прес-клубі наводять коментар члена Черкаського виконкому Олега Кашка з приводу асфальтування черкаських доріг.
- Днями - під час наступного засідання виконкому - буде визначено перелік доріг міста, які ремонтуватимуться у Черкасах передовсім, а також черговість їх ремонту. Після цього темпи ремонтування доріг у Черкасах буде відновлено, - наголосив член виконавчого комітету Черкаської міської ради Олег Кашко. – Гальмування цього процесу наразі пов’язане із тим, що колишньою владою міста на початку весни не було проведено тендер, що визначив би виконавця дорожніх робіт.
Крім того, уже зараз ми плануємо визначитися із підготовкою міста до наступного зимового сезону: скільки потрібно соляної суміші, скільки техніки та хто саме доглядатиме за міськими дорогами взимку. Потрібно вирішувати долю «роздерибаненого» ЧЕЛУАШ – що сьогодні має мільйонні борги і техніка якого «розійшлася» між підприємствами, яким в обхід підприємства віддавались підряди на виконання дорожніх робіт.
Дороги, а також забезпечення безперебійної роботи всіх систем життєзабезпечення міста особисто я як господарник вважаю пріоритетами своєї діяльності у складі виконкому. Крім того, планую виносити на його розгляд питання, пов’язані з відновленням роботи підприємств та створенням нових робочих місць, розвитком підприємництва у Черкасах.
06.06.2013 10:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter