Паркан у Дахнівці переконав Тулуба, що Черкащина - край демократичних традицій. Але він все проконтролює

Паркан у Дахнівці переконав Тулуба, що Черкащина - край демократичних традицій. Але він все проконтролює Спілкуючись із журналістами під час прес-конференції, очільник області прокоментував ситуацію щодо відгородження бетонним парканом частини побережжя Дніпра у районі «Дахнівки»:
- Те, що громада звертає увагу та гостро реагує на це питання, переконливо свідчить, що Черкащина - край демократичних традицій. Ніхто не має права порушувати чинне законодавство, і нова влада міста повинна чітко розуміти, що люди не пробачать свавілля та порушень їхніх прав на доступ до водних об’єктів. Якщо хтось вважає, що після відставки Одарича можна скористатися зміною влади в місті й робити все, що заманеться, то вони глибоко помиляються, - заявив Сергій Борисович.
Як інформують у прес-службі Черкаської ОДА, Тулуб зазначив, що керівникам відповідних виконавчих органів вже дано низку доручень, і найближчим часом стане відомо, хто вирішив скористатися ситуацією, яка склалася, та відібрати у людей право на користування береговою лінією Дніпра.
- Я буду підтримувати громаду міста та особисто проконтролюю, щоб їх інтереси були враховані, - запевнив голова ОДА.
29.05.2013 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter