Розпорядження радника Воротніка: Департаменту - з`ясувати, огорожу - знести, будівництво - зупинити

Розпорядження радника Воротніка: Департаменту - з`ясувати, огорожу - знести, будівництво - зупинити Як інформують у прес-службі Черкаського МВК, паркан, який нещодавно встановили у мікрорайоні Дахнівка (неподалік третього причалу), спричинив резонанс та обурення жителів міста. Про це повідомляє радник в.о. міського голови, депутат міської ради Валерій Воротник. Надійшов лист, підписаний 300 жителями Дахнівки, в якому вони просять розібратись в ситуації. Адже такі дії порушують природоохоронне законодавство та права громадян.
- Представникам міськвиконкому, зокрема департаменту містобудування, потрібно негайно виїхати на місце і з’ясувати ситуацію, - говорить Валерій Воротник. – Паркан, який там встановлюють, не відповідає вимогам документації, затвердженої виконкомом. Необхідно знести огорожу, призупинити будівництво та вирішити це питання в юридичній площині. Якщо ми зараз не зупинимо ці незаконні дії – то громада втратить цей пляж.
Нагадаємо, земельна ділянка площею 16 гектарів була виділена приватній фірмі «Агрополіс» ще у 2003 році. Дозвіл на забудову цієї земельної ділянки був наданий виконавчим комітетом Черкаської міської ради 25 грудня 2012 року.
Містобудівними умовами та обмеженнями цієї земельної ділянки передбачалось встановлення дерев’яних будиночків (без фундаменту), а також облаштування спортивних майданчиків та зон для відпочинку.
28.05.2013 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter