Беззубенко про паркан біля Дніпра в Дахнівці: Я був проти...

1-й заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко коментує конфлікт у Дахнівці, де прибережну територію почали обносити парканом. Як годиться, під час обговорення цієї ситуації на засіданні виконкому Беззубенко «був проти»...
Беззубенко про паркан біля Дніпра в Дахнівці: Я був проти...

Територія набережної, розташована у мікрорайоні «Дахнівка» (неподалік третього причалу), віднедавна обнесена кількаметровим парканом. Тож нині дахнівчани позбавлені можливості вільного доступу до Дніпра та пляжу. Адже тепер це приватна територія.
За його словами, земельна ділянка площею 16 гектарів була виділена приватній фірмі «Агрополіс» ще у 2003 році. А от дозвіл на забудову цієї земельної ділянки був наданий виконавчим комітетом Черкаської міської ради 25 грудня 2012 року.
Містобудівними умовами та обмеженнями цієї земельної ділянки передбачалось встановлення дерев’яних будиночків (без фундаменту), а також облаштування спортивних майданчиків та зон для відпочинку.
– Дозвіл по цьому рішенню був наданий з другої спроби. На першому засіданні виконкому, коли розглядалось це рішення, я був присутнім. Враховуючи те, що у нас дуже часто попирається законодавство і ви бачите, як несанкціоновано забудовується прибережна смуга, я був категорично проти цього рішення. А саме: проти того, щоб давати дозвіл на забудову. Тому що відчував – перше, що зроблять забудовники, отримавши такий дозвіл, – це відмежуються від людей. Мене довго на виконкомі переконували, що з одного та іншого боку буде парковка, зроблять проїзди, що там буде вільний доступ до води. Потім ця справа була відкладена на доопрацювання. І 25 грудня 2012 року у мою відсутність на засіданні виконкому було дано дозвіл цьому підприємству на початок забудови, – розповів Віктор Анатолійович.
За його словами, рішення виконкому є колегіальне. Воно має законну силу. І ПП «Агрополіс» має правові підстави здійснювати будівельні роботи. Але ця фірма не порадилась з жителями, перш ніж розпочинати будь-які роботи. Тому громада категорично заперечує встановлення паркану і навіть вже збираються підписи на відміну цього рішення.
-Далі ми маємо бути послідовними: є виключне право прокуратури опротестувати наше рішення. Також сесія міської ради може скасувати рішення виконкому. Крім цього, є можливість подати до суду, і той скасує зазначене рішення виконкому. Але ми повинні діяти в рамках чинного законодавства. Треба з’ясувати з фірмою-забудовником, чим викликана поява паркану.
- Думаю, що на найближчій сесії міської ради депутати вивчать це питання і буде прийняте відповідне рішення, – зауважив Віктор Беззубенко.
23.05.2013 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter