Бондаренко: Виконком не буде підрозділом адміністрації Тулуба, як при видатному "дроворубі" Одаричі

Бондаренко: Виконком не буде підрозділом адміністрації Тулуба, як при видатному "дроворубі" ОдаричіУ понеділок під час прес-конференції опозиції голова Черкаської обласної організації «Батьківщина», член міськвиконкому Анатолій Бондаренко заявив: «Те, що я побачив у виконкомі, мене особисто вражає. 17 млн. грн. виділені на Хрещатик, але немає ніякої відповідної документації. Відсутня концепція розвитку міста. Використання коштів, які передбачені на ремонти будинків, не контролювалося належним чином. Так, 5 млн. грн., виділених на дорожне покриття між вул. Ярослава Галана і Д.Менделєєва, невідомо куди використано. Попередній склад виконкому не вважав за потрібне ремонтувати школи, натомість гроші вкладалися у «бредові» проекти Одарича».
Анатолій Васильович додав, що він категорично незадоволений станом ремонту доріг у Черкасах. «Уже завершується травень, а ями та баюри на дорогах так і не відремонтовані. Нам не потрібно, щоб дороги ремонтували восени чи зимою. Необхідно, щоб усе робилося вчасно. Асфальт закуповується за завищеною ціною, ремонтні роботи належно не ведуться. У такому разі, якщо робота не робиться, то я думаю, треба міняти підрядні організації, здійснювати жорсткий контроль за виконанням бюджетних коштів.
Я, як і обіцяв, контролюю міську владу. Вивчаю усі фінансові документи, аби громада міста була поінформована.
Як би не висловлювалися до моєї діяльності політичні противники і політичні союзники, хочу сказати, що я прагну реалізувати реальні справи. Так, з ініціативи «Батьківщини» було розгорнуто масштабну акцію протесту проти вирубування дерев. Я вас запевняю, що відтепер жодне дерево у місті не буде спиляне без висновків експертів. Не так, як робив видатний «дроворуб» Сергій Одарич, коли масово спилювалися здорові вікові дерева з меркантильних потреб.
Так само ми домоглися того, що підземної парковки на місці парку за обласною радою не буде. Бо такими є бажання громади, а не влади», — додав Бондаренко.
«Ця громадська робота у виконкомі для мене додаткове навантаження. Якщо буде поставлено питання однопартійцями вийти з виконкому – нема проблем. Я за нього не тримаюся. Але звик виконувати роботу якісно і фахово. Щоб розібратися у справах, я беру пачку документів і вночі працюю. І вважаю це обов’язком.
Хочу сказати черкащанам, що я маю намір ініціювати багато суспільно важливих справ. Сьогодні треба ліквідувати побори у медицині і в освіті. У Черкаських школах за складання учнями іспитів вимагають часом по тисячі гривень. Такого не повинно бути!
Ми вирішимо питання фінансування «Фрезеніусу». Не залишимо хворих людей напризволяще.
Також запевняю, що міськвиконком не буде служити підрозділом обласної державної адміністрації, як це було за часів Одарича, коли мер і губернатор тихцем вирішували темні справи», — пояснив Анатолій Васильович.
Про Головне
21.05.2013 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter