Виявляється, що "непускант" Кузьмінський нічого не чув про бажання письменниці Матіос

Виявляється, що "непускант" Кузьмінський нічого не чув про бажання письменниці Матіос Ректор ЧНУ Анатолій Кузьмінський «вперше чує» про бажання письменниці Матіос зустрітися зі студентами університету.
У коментарі «Про головне» ректор Черкаського національного університету імені Б.Хмельницького Анатолій Кузьмінський відповів: «Про бажання зустрітися зі студентами Марії Матіос я вперше чую. Знаю, що Ірина Геращенко для себе хотіла огранізувати зустріч зі студентами. Але ми не можемо відміняти навчальний процес за будь-чиїм бажанням та примушувати студентів до зустрічі з депутатами. Інша справа — якщо студенти забажають такої зустрічі самі.
Те, що я не дозволяю зустрітися з Марією Матіос — це чиста вигадка. Я запитав у викладачів із кафедри літератури, чи не планували вони якихось заходів за участі письменниці? Вони сказали, що нічого такого не знають. Якщо наші студенти захочуть зустрітися з Марією Матіос — немає проблем. Ми надамо приміщення, як це робили для зустрічей з Іваном Драчем та Миколою Жулинським», — резюмував ректор Анатолій Кузьмінський.
20.05.2013 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter