Тулуб вважає, що затверджений ним Черкаський виконком наведе лад у місті

Тулуб вважає, що затверджений ним Черкаський виконком наведе лад у місті Як повідомляють у Черкаській ОДА, сьогодні під час прес-конференції голова облдержадміністрації Сергій Тулуб висловив своє ставлення до складу нового виконавчого комітету міської ради та перших кроків його діяльності:
«Уперше за останні роки маємо такий коаліційний склад виконкому. Зібралися представники різних політичних сил, яких об’єднує прагнення навести лад у Черкасах, відновити основні сфери життєдіяльності міста», – зазначив він.
Зокрема, хорошим початком він вважає успішну організацію та проведення Дня Перемоги, у святкуванні якого взяли участь понад 60 тисяч черкащан та гостей міста. Ще одним вдалим кроком, на думку очільника області, є рішення міської ради стосовно питання співфінансування черкащанами ремонту ліфтів, згідно якого мешканці будинків не вкладатимуть у ремонтні роботи власні кошти.
«Сьогодні вже розпочато ремонтні роботи по вулиці Промисловій, яка веде до кладовища №6. Після їх закінчення люди матимуть змогу без проблем відвідувати місця поховання близьких. Сподіваюся, що цю роботу найближчим часом буде успішно завершено», – підкреслив Сергій Борисович.
Також губернатор висловив своє ставлення щодо призначення на посаду секретаря міськради Віктора Білоусова:
«Він – професіонал, порядна людина, яка знає свою справу. Думаю, йому вдасться здійснити реальні кроки на шляху поліпшення життя мешканців міста та досягти значних результатів», – підсумував думку губернатор.
13.05.2013 19:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter