Даценко розкрив "план Фірташа": замість Одарича в.о. мера Черкас мав стати Булатецький

Даценко розкрив "план Фірташа": замість Одарича в.о. мера Черкас мав стати Булатецький – Звільнення Одарича з міського голови задумувалося не в Черкасах, а в Києві. Замість нього виконувачем обов'язки мера мали призначити Миколу Булатецького. Таким був план газового олігарха Фірташа, – заявив на прес-конференції координатор об'єднаної опозиції Черкащини, невизнаний переможець виборів на 197 окрузі Леонід Даценко.
– Звісно, Микола Іванович в такі ігри не грає. Він добре розумів, що за задумом Фірташа і його ставлениці Жуковської, яка програла Булатецькому 12 тисяч голосів на виборах до Верховної Ради, Булатецького відразу після призначення почали би "палити" по повній. Таким чином Жуковській відкривався би шлях у мери Черкас, або в народні депутати. Однак тепер групі Фірташа доведеться вигадувати щось цікавіше.
Леонід Миколайович згадав і про роботу правоохоронних органів після виборів.
– 28 квітня я отримав чергову відписку з МВС. Там пишеться, що міліція досі шукає "невстановлених осіб", що фальсифікували вибори на двох черкаських округах. Минуло півроку, а ці особи досі не встановлені. Хоча для цього варто було би лише порівняти 18 протоколів і зрозуміти, де оригінал, а де підробка.
Даценко вважає, що, не караючи винних, правоохоронці заохочують порушників до подальших фальсифікацій.
– 2 червня мають відбутися позачергові вибори до деяких місцевих рад. Непокарані злочинці – це сигнал іншим порушникам, що схема залишається й ніхто з них не буде покараний,– вважає Даценко.
Юрій Стригун gazeta.ua
13.05.2013 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter