Ударники вимагають реконструювати набережну Черкас

Ударники вимагають реконструювати набережну Черкас Черкаські «ударники» вважають за необхідне внести у стратегічний план розвитку міста реконструкцію набережних вулиць Героїв Дніпра та Гагаріна для підвищення туристичної привабливості міста.
– При в’їзді у Черкаси із київської дамби відкриваються мальовничі краєвиди на наше місто. Будь-який турист захоче прогулятися по набережній. Однак там на гостей чекають одні розчарування: жахливий стан доріг і тротуарів, відсутність вуличного освітлення і зелених насаджень, стихійні смітники на пляжі тощо, – говорить голова Черкаської міської організації партії "УДАР Віталія Кличка" Андрій Кондратенко. – Погляньте, які набережні у Києві, Дніпропетровську, Вінниці! Соромно, що Черкаси на їхньому фоні виглядають як збідніле африканське село.
За словами Кондратенка, міська влада має першочергово поставити завдання реконструювати набережну і створити зону відпочинку для черкащан і туристів. Крім того, відновлення набережних вулиць дасть змогу відкривати атракціони, проводити ярмарки і розважальні заходи, а це – додаткові вливання до бюджету.
08.05.2013 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter