Батьківщина: Для будівництва розташованого на Дніпрі вертодрому в Пекарях пісок возили з Одеси

Батьківщина: Для будівництва розташованого на Дніпрі вертодрому в Пекарях пісок возили з ОдесиЯк інформують у прес-службі народного депутата України Олександра Бригінця (Батьківщина), пісок для улаштування основи під гелікоптерний майданчик в с. Пекарі Канівського району везли мало не з Одеси, що в кілька разів перевищило вартість будівельного матеріалу.

Про це народному депутату України Олександру Бригинцю повідомила Державна фінансова інспекція України після проведення ревізії з використання державних коштів на будівництво вертодрому.

Зокрема, ревізією встановлено, що всупереч вимогам Правил визначення вартості будівництва, державним забудовником було зайво оплачено вартість доставки будівельних матеріалів (піску) без наявності підтвердних документів, що спричинило завищення вартості робіт на суму 1,2 млн. грн.. Крім того, як з’ясувалося цей пісок оплатили виходячи з відстані перевезення від 380 до 420 км, що суперечить Правилам, відповідно до яких максимальна відстань доставки має становити до 80 км.

«Невже на Черкащині не вистачає піску і й ого треба було везти із іншої частини України? Впевнений, це було зроблено спеціально, щоб відмити кошти і тим самим нажитися на державі. Чи може традиційно забудовники настільки захопилися відмиванням коштів, що навіть не сподівалися, що їхні афери будуть розкриті?», - наголосив О.Бригинець.
07.05.2013 14:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter