Бондаренко: Одарич загрався і втратив відчуття реальності

Бондаренко: Одарич загрався і втратив відчуття реальності «Передсмертною агонією» вважає голова Черкаської обласної оргінзації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко заяву Сергія Одарича про те, що черкаська організація «Батьківщини» керується з кабінету голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба.
- Одарича відправили у відставку депутати міської ради, - сказав Анатолій Бондаренко. – Для політика це – як нокаут від боксера легкої ваги. Щоб «збільшити» власну політичну вагу Одарич на кожному кроці заявляє, що його відставили Фірташ з Тулубом.
Проте, на думку Бондаренка, Фірташ з Тулубом права голоса в Черкаській міській раді не мають, а Одарича відставили депутати через те, що він «загрався» і втратив відчуття політичної реальності.
- Характерний приклад «перед носом», - заявив Бондаренко. –Одарич на кожному кроці розповідав, що робитиме місто-сад на Хрещатику. А тим часом перед міськвиконкомом - дорожні ями, ледь присипані щебнем. До чого тут Фірташ та губернатор?
06.05.2013 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
18:52 06.05.2013 JILLY:
Зараз час лавочників з великого хутіра. Таким і є "почесний лисянин" Анатолій Бондаренко, людина з підробленим дипломом та замашками дрібного злодюжки. Інтриган неперевершений - нагадує Сталіна...