Нардеп Віктор Тимошенко - доньці Горліса-Горського: Черкащиною править "бандитський общак" під керівництвом "Героя в законі"

Беручи участь у заходах зі вшанування пам’яті героїв Холодного Яру на Чигиринщині, народний депутат України Віктор Тимошенко зустрівся із Ларисою Лісовською - донькою Юрія Городянина-Лісовського, більше відомого в Україні як Юрій Горліс-Горський, автор знаменитого роману “Холодний Яр”.
Пані Лариса поділилася з Віктором Анатолієвичем намірами оселитися поблизу Холодного Яру, у місцях, які для її батька були останнім плацдармом боротьби за Незалежність і волю України.
Нардеп Віктор Тимошенко - доньці Горліса-Горського: Черкащиною править "бандитський общак" під керівництвом "Героя в законі"
на фото (зліва направо) Віктор Тимошенко, селищний голова Червоної Слободи Микола Котко, Лариса Лісовська

Віктор Тимошенко зауважив, що, на жаль, історія повторюється, і нинішня влада з осторогою оминає Холодний Яр навіть у свята. Зокрема, депутат сказав: «Захистники Холодного Яру пролили кров недаремно – сьогодні Україна незалежна. Та, маючи свободу політичну, ми повинні свідомо поборотися за незалежність економічну. І починати цю боротьбу кожна людина від влади повинна із себе – від сільських та районних голів до голови обласної державної адміністрації. А сьогодні Черкащиною править «бандитський общак» під керівництвом «Героя в законі» Сергія Борисовича Тулуба. Чим швидше ми позбавимо область від такого «керівництва, тим швидше на Черкащині буде налагоджено нормальне цивілізоване самоврядування.
30.04.2013 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter