Мельников: Білоусов здатен об`єднати депутатів

Мельников: Білоусов здатен об`єднати депутатівУ Черкаському прес-клубі наводять коментар депутата Черкаської міськради Ігоря Мельникова з приводу нового складу виконавчого комітету.
У новому складі виконкому Партію Регіонів представляє лише одна особа – це Віктор Беззубенко – і ми сподіваємося, що його попередній, досить значний досвід роботи, допоможе новому виконкому швидше стати максимально дієвим і ефективним для черкащан. Решта членів виконкому представляють абсолютно різні політичні сили - тому тут ніхто не зможе закинути нам якісь політичні пріоритети: ми довели що головним пріоритетом для нас є інтереси мешканців нашого міста та розвиток нашого міста.
Новим секретарем міськради став представник фракції КПУ та депутатської групи «Черкащани» Віктор Білоусов – і, на мою думку, саме він здатен об’єднати депутатів різних політичних сил для ефективної роботи задля громади міста. І наша фракція збирається йому у цьому сприяти та допомагати.
Отож, новий склад виконкому та новообраний секретар міської ради є уособленням конструктивної співпраці різних політичних сил. І першим важливим завданням для новообраного виконкому та секретаря міськради стане забезпечення на високому рівні проведення у Черкасах урочистостей до Дня Перемоги: ця подія має стати іще яскравішою і значимішою, ніж у минулі роки - місто має відчути справжнє свято.
30.04.2013 09:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter